Wizyta uczniów klasy 7 w Domu Pomocy Społecznej "Ostoja" w Lubinie

Dziś uczniowie klasy siódmej odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Ostoja" w Lubinie. Starsi, samotni ludzie czekają na te odwiedziny, a każdy występ dzieci sprawia im ogromną radość.

Celem tej wizyty było uwrażliwienie na los drugiego człowieka oraz spędzenie czasu z osobami starszymi.
Czas szybko minął w miłej atmosferze. Dziewczynki prezentowały talenty artystyczne, a chłopcy absorbowali seniorów grami planszowymi i rozmowami.

Uczniowie nie zapomnieli również o upominkach. Takie wizyty to dla dzieci niezwykłe przeżycia i niezapomniane chwile, gdyż wywołują wzruszenie i uśmiech na twarzach innych ludzi. Spotkanie z seniorami z pewnością uczy życzliwości, cierpliwości, tolerancji oraz szacunku do drugiego człowieka.