Drugi dzień Zielonej Szkoły - gra terenowa 100 punktów.

Ośrodek, do którego wybrały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Spalonej znajduje się na terenie Wrzosowej Krainy, jednego z najpiękniejszych i najczystszych zakątków Dolnego Śląska. To raj dla miłośników przyrody, miejsce w którym można wypocząć i nabrać sił do dalszej nauki. W ośrodku położonym na skraju lasu panuje wyjątkowo ciepła i rodzinna atmosfera.

Dzisiaj odbyły się warsztaty artystyczne – kolorowe mydełka, uczniowie wzięli udział w grze terenowej – gra o 100 punktów oraz brali udział w warsztatach „Kosmos, rakiety, o rety.” Były gofry, popołudniowe zabawy na świeżym powietrzu a wieczorem popcorn i seans filmowy. Zajęcia zachęcają dzieci do aktywnego patrzenia na świat, doświadczania piękna natury, integrują klasy, propagują zdrowy i aktywny styl życia.