Podsumowanie pobytu w Leśnej Górce w Przemkowie.

Ostatni dzień zakończył się podsumowaniem aktywności naszych uczniów. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali dyplomy. Pięciodniowy wyjazd uczniów był idealną okazją do nauki samodzielności i odpowiedzialności. Systematycznie wdrażano zasady kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, dzieci mogły samodzielnie zrobić zakupy, przypomniały sobie zasady savoir-vivre przy stole.

Dla uczniów klas drugich był to pierwszy tak długi wyjazd, nowe przeżycia, wielkie emocje i jednocześnie okazja do integracji grupy. W trakcie wyjazdu uczenie się przez przeżywanie, aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz zabawę, stwarza dziecku możliwość samorozwoju, uczy samodzielności, rozwija wrażliwość na piękno naszej Ojczyzny. Nauczycielom takie wyjazdy dają możliwość lepszego poznania wychowanka – jego potrzeb i możliwości a uczniowie traktują wyjazd jako niezapomnianą przygodę i świetną zabawę.